ДИТЯЧИЙ САДОК

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ, А ДИТИНІ ТРЕБА ДОГЛЯД?

Багато людей вважають, що реальне життя досить відрізняється від наших мрій та планів. Але чому? Підніматися по кар’єрним сходинкам не так вже й просто, коли ви молодий батько, що одночасно прагне кар’єрного зростання та несе на собі відповідальність за своїх маленьких дітей. Нас змалечку виховувала заклопотана матуся, що ледве встигала все робити, проте завжди багнула віддавати всю свою любов дітям та чоловікові, і разом з тим бути найкращою у своїй професійній діяльності. Вона ніколи не жалілася на втому та не казала, що їй чогось не вистачає.

Для нас вона – найкраща, завжди усміхнена та чарівна. Такими хотіли стати і ми. Але чи реально все встигати та бути дійсно щасливою та вдоволеною супержінкою? Питання розподілу пріоритетів кар’єри та виховання дітей знайомі кожній мамі. Одного разу це стає реальністю і ми маємо обрати яким чином себе поводити у цій ситуації. І відповідальність за вибір повноцінно лежить на нас.

trust

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНО ДОВІРИТИСЯ ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ АЗК?

Якщо ми, навіть, повноцінно присвятили себе дітям до 3 років, то після цього віку, окрім індивідуального спілкування та виховання дитини в родинному колі, їй необхідна соціалізація у дитячому колективі, та здобуття різноманітних навичок у різних сферах знань. Обрати найкращих вихователів, найцікавіші гуртки, організувати індивідуальний зручний графік, встигнути доїхати з пункту А до пункту Б не так вже й просто.

Можна піти у дитячий садок, де все організовано і не треба перейматися безліччю питань. Проте наша турбота та перфекціонізм не дозволить віддати власне чадо у будь який найближчий садок. Державні заклади переповнені дітлахами, вчителі та вихователі не встигають приділити безцінну увагу всім.

НАШ САДОЧОК ЦЕ – ПРАВИЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

Тому наш дитячий садок АЗК, або як ми ще його називаємо «школа для дітей з 4 років» пропонує вам свою допомогу. Наша система навчання злагоджена, діти перебувають під наглядом повний робочий день (з 8.30 до 19.00), що дає зелене світло на повернення до роботи після декретної відпустки. Малечі у приватному закладі менше, а тому й більше можливості дати якісне навчання та виховання дитині, знайти до неї індивідуальний підхід, розвинути сильні сторони та розкрити таланти.

Режим роботи:
з 8:30 до 13:00 – скорочений день, з 8:30 до 19:00 – повний день.
Вартість навчання
(без урахування харчування) — 6200 грн (скорочений день), 7000 грн (повний день).
Додаткова інформація за телефоном:
+380 63 710 2270 , Олена Володимирівна

НА ЯКІ МОМЕНТИ ТРЕБА ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ

Отже, окрім того, щоб забити в пошукову стрічку Google слова «приватний дитячий садок Київ», «дитячий садок Київ Оболонь», чи «приватний садочок Київ», зверніть увагу на наступні важливі моменти. АЗК готовий з вами ділитися цією інформацією, бо ми відповідаємо всім цим критеріям.

ПРОФЕСІЙНІ ВИКЛАДАЧІ

ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ

ВИХОВАННЯ

ДОДАТКОВІ ЗАНЯТТЯ

Запитайте з приводу додаткових занять, що саме пропонує заклад крім програми мінімум підготовки до школи. Можливо, це малювання, хореографія, ліплення, чи театральне мистецтво. Це дозволить не ходити на додаткові гуртки та економити кошти.

ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ

Не буде зайвим, дізнатися, скільки часу діти проводять на свіжому повітрі, чи є режим провітрювання приміщення та пиття води, хоч і здається на перший погляд, що це дрібниці, але це не так. Таким чином, працювати та мати виховану та здорову дитину, не так вже й складно, якщо обрати правильне середовище та залишатися відповідальним дорослим.

ОБИРАЙТЕ АЗК

Вибирайте АЗК для зростання вашої малечі. Приватний садок, якому можна довіряти – це дійсно дарунок для матусі. Вдень вона може не переживати за безпеку та догляд за дитиною, а ввечері якісно та весело проводити час із сім’єю. Ми чекаємо на вас!:)
about

• По-перше, це педагогічний досвід та навички викладачів. Професійна педагогічна освіта для вчителів є обов’язковою, без неї не очікуйте високої ефективності запропонованого навчання.
  • Поцікавтесь, наскільки приділяється увага виховним процесам. Безумовно, що комфортні гігієнічні умови, корисне харчування та навчання – є дуже важливими, але дитячий сад – це, перш за все, місце, де зростає особистість, де формуються її поведінкові моделі, характер, що в майбутньому буде мати безпосереднє відношення до всього життя. Поцікавтесь, яким чином вирішуються конфліктні ситуації між дітьми, яким чином вихованців привчають до самостійності, чи виховують дітей належним чином. Бо як би там не було, хоч і навчальні послуги називають «послугами», окрім придбаних знать дитина має зростати людиною з великої літери.
  • Запитайте з приводу додаткових занять, що саме пропонує заклад крім програми мінімум підготовки до школи. Можливо, це малювання, хореографія, ліплення, чи, навіть, театральне мистецтво. Все це дозволить не ходити на додаткові гуртки та економити кошти.
  • Не буде зайвим, дізнатися, скільки часу діти проводять на свіжому повітрі, чи є режим провітрювання приміщення та пиття води, хоч і здається на перший погляд, що це дрібниці, але це не так.

Вибирайте АЗК для зростання вашої малечі. Приватний садок, якому можна довіряти – це дійсно дарунок для матусі. Вдень вона може не переживати за безпеку та догляд за дитиною, а ввечері якісно та весело проводити час зі своєю сім’єю. Ми чекаємо на вас!:)