Приватний дитячий садок

Приватний дитячий Садок АЗК - це щасливе та правильне місце для Вашої дитини. Нам довіряють матусі та татусі більше 8-ми років свій найцінніший скарб, а це значить, що ми точно знаємо що потрібно для емоційно-психологічного та інтелектуального розвитку Вашої дитини. Ми точно знаємо як розкрити потенціал дитини.

Ми гарантуємо:
- Створення комфортного та безпечного середовища для Вашого малюка
- Інноваційні методи соціального розвитку в ігровій формі.
- Унікальний індивідуальний підхід.

Чому саме приватний дитячий садок АЗК?

Якщо Ви хочете для своєї дитини найкраще та  Вам не байдуже як виховується Ваша дитина, тоді Вам до нас. Приватний дитячий садочок АЗК  на Оболоні є втілення батьківської мрії  про сучасне середовище з домашньою доброзичливою атмосферою, де Ваші діти будуть рости щасливими, здоровими, успішними, розумними та впевненими в собі людьми.

Саме приватний садок на Оболоні АЗК дає можливість батькам забезпечити своїй дитині всебічний розвиток, спілкування з однолітками у комфортній атмосфері під наглядом  кваліфікованих педагогів.

НАШ САДОЧОК ЦЕ – ПРАВИЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

Тому наш дитячий садок “АЗК”, або як ми ще його називаємо «школа для дітей з 2 років» пропонує вам свою допомогу. Наша система навчання злагоджена, діти перебувають під наглядом повний день (з 8:30 до 19.00), що дає зелене світло на повернення до роботи після декретної відпустки. Малечі у приватному закладі менше, а тому й більше можливостей дати якісне навчання та виховання дитині, знайти до неї індивідуальний підхід, розвинути сильні сторони та розкрити таланти.

Режим роботи:
з 8:30 до 13:00 – скорочений день, з 8:30 до 19:00 – повний день.
Вартість навчання
30% знижка
Додаткова інформація за телефоном:

НА ЩО ТРЕБА ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ

Отже, окрім того, щоб забити в пошукову стрічку Google слова «приватний дитячий садок Київ», «дитячий садок Київ Оболонь», чи «приватний садочок Київ», зверніть увагу на наступні важливі аспекти:
ПРОФЕСІЙНІ ВИКЛАДАЧІ
По-перше, це педагогічний досвід та навички викладачів. Професійна педагогічна освіта для вчителів є обов’язковою, без неї не очікуйте високої ефективності запропонованого навчання.
ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ
Поцікавтесь, наскільки приділяється увага виховним процесам. Безумовно, що комфортні гігієнічні умови, корисне харчування та навчання – є дуже важливими, але дитячий сад – це, перш за все, місце, де зростає особистість, де формуються її поведінкові моделі, характер, що в майбутньому буде мати безпосереднє відношення до всього життя.
ВИХОВАННЯ
Поцікавтесь, яким чином вирішуються конфліктні ситуації між дітьми, як вихованців привчають до самостійності? Вкрай вжливим є не лише здобуття дитиною базових знань, а й базових життєво-необхідних навичок.
ДОДАТКОВІ ЗАНЯТТЯ
Запитайте про додаткові заняття, що саме пропонує заклад крім програми мінімум підготовки до школи. Можливо, це малювання, хореографія, ліплення, чи театральне мистецтво. Це дозволить не ходити на додаткові гуртки та економити ваш час.
ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ
Окрім стандартних прогулянок на свіжому повітрі діткам рекомендовані помірні фізичні навантаження. Тож варто дізнатися про нявність спортивних занять у закладі.
ОБИРАЙТЕ АЗК
Приватний садок, якому можна довіряти – це дійсно дарунок для матусі. Вдень вона може не переживати за безпеку та догляд за дитиною, а ввечері якісно та весело проводити час із сім’єю.
trust
Унікальний формат навчання:

Школа «АЗК» має на меті максимально розкрити потенціал кожної дитини, знайти ту саму родзинку та закохати в неї, запобігти серйозним психологічним дитячим травмам; виховати повноційнну, здорову, збалансовану особистість; сформувати світогляд за допомогою глибокої та якісної освіти.

Ранкові зустрічі, творчі майстерні, уроки на свіжому повітрі та бесіди на килимі, проведення ігор та складання власних творів – це все робить навчання позитивним, націлює на перемогу, створює комфортні умови для навчання, розвитку та виховання дітей.

Основа школи наші педагоги:

Наші педагоги – це партнери дитини й батьків, це люди, які допомагають учню навчитися тому, що допоможе почуватися вільно й щасливо у дорослому житті, це друзі які підтримують і допоможуть, це тьютори, що володіють  інструментами коучингу. Наш вчитель вміє налагодити контакти в групі як справжній фасилітатор, що використовує новаторські практики.

kids

Чим АЗК відрізняється від державного садочка?

1-ша перевага: Невеликі групи до 8 осіб.

Індивідуальний підхід кожній дитині.

2-га перевага: Адаптація та соціалізація.

Діти здобувають як комунікативні навички, так і навички різної побутової діяльності, розвиваючи самостійність дитини ще змалку!

3-тя перевага: Комфортна та безпечна атмосфера.

4-та перевага: Підготовка до Школи

Розвиток мовлення /читання, логіка / математика, природничні науки, художня студія, музика, ЛФК.

5-а перевага: Навчання в ігровій формі.

Цікаво, пізнавально та завжди продуктивно.

6-а перевага: англійська щодня.

Дитина може займатись вивченням англійської мови - кожного дня.

7-а перевага: Християнська етика.

Виховуємо покоління, що змінює майбутнє. Направляємо до розуміння того, ким і для якої мети були створенні.

8-а перевага: Психологія.

Психологічний супровід дитини та сімейні консультації.

Як влаштоване навчання в Садочку 4+

Зустріч дітей

Другий сніданок

Прогулянка