Приватна Початкова Школа 1-4 класи

Альтернативна приватна школа АЗК запрошує приєднатися до нашої дружньої сім’ї, до школи з інноваційний підходом до навчально-виховного процесу. Кожен тут знайде себе!

- Цікаві та різноманітні заняття
- Нестандартні заняття
- Творчі гуртки
- Прогулянки на свіжому повітрі
- Виховні бесіди
- Розважально-пізнавальні заходи та Екскурсії
- Тематичні свята.

Унікальний формат навчання та виховання

Школа «АЗК» має на меті максимально розкрити потенціал кожної дитини, знайти ту саму родзинку та закохати в неї., запобігти серйозним психологічним дитячим травмам; виховати повноційнну, здорову, збалансовану особистість; сформувати світогляд за допомогою глибокої та якісної освіти.

Ранкові зустрічі, творчі майстерні та лабораторії, уроки на свіжому повітрі та використання Крісла Автора, бесіди на килимі та «Мозковий штурм», складання «Асоціативного куща» та використання метода «Прес», проведення ігор та складання власних творів – це все робить навчання позитивним, націлює на перемогу, створює комфортні умови для навчання, розвитку та виховання дітей.

Чим АЗК відрізняється від державної Школи?

Школа Повного дня
Працюємо з 8:00 до 19:00, щоб у батьків було більше часу.
Класи до 8 учнів
Індивідуальний підхід. Дитина отримує достатньо кількості уваги, а також є змога взаємодіяти з вчителем, протягом усього дня.
Високий рівень освіти
Посилена програма навчання. Контроль за успіхами учнів. Ми націлені на результат, тому маємо високі показники на атестаціях та шкільних олімпіадах
Екоосвіта
Урок спрямований навчити діток і дорослих берегти навколишнє середовище та піклуватися про братів наших менших. Вчимося сортувати сміття, робити толоку, як правильно поводитися з безпритульними та дикими тваринами та багато іншого.
Адаптація
Завдяки дружній атмосфері кожна дитина вливається з першого дня навчання.
Збалансоване харчування
Враховані всі нові норми шкільного харчування, корисне і смачне, а головне всі діти ситі.
Приймаємо дітей з ООП
Підтримуємо соціалізоване середовище. Індивідуальний підхід. Психологічний супровід.
Християнське виховання
Виховуємо покоління, що змінює майбутнє. Направляємо до розуміння того, Ким і для якої мети були створені.
trust
Основа школи наші педагоги

Педагогічний колектив нашої приватної школи на Оболоні складається зі справжніх професіоналів, які вміють спілкуватися з новим поколінням дітей, володіють сучасними методиками викладання, можуть надати психолого-педагогічну допомогу як учням, так і батькам. Кожен з нас розуміє, приймає і допомагає іншим прийняти особливість кожної дитини, довести що всі мають право на помилку, головне намагатися знайти шляхи для її виправлення.

Наші педагоги – це партнери дитини й батьків, це люди, які допомагають учню навчитися тому, що допоможе почуватися вільно й щасливо у дорослому житті, це друзі які підтримують і допоможуть, це тьютори, що володіють  інструментами коучингу. Наш вчитель вміє налагодити контакти в групі як справжній фасилітатор, що використовує новаторські практики.

Головне – це відносини, які панують в нашому АЗК між всіма учасниками навчально-виховного процесу, це створення ситуації успіху, яка вкрай необхідна для досягнення позитивного результату.

Як записати дитину у нашу приватну початкову загальноосвітню школу?

Ми пропонуємо батькам записатись в адміністратора школи АЗК та прийти на співбесіду та познайомитись зі школою, відчути атмосферу, безпосередньо поспілкуватись з педагогами та вихователями. Після цього, порадившись з родиною прийняти рішення.

Чекаємо Вас !

Режим роботи:
з 8:30 до 13:00 – скорочений день, з 8:30 до 19:00 – повний день.
Вартість навчання
30% знижка
Додаткова інформація за телефоном:

Як влаштоване навчання?

Зустріч дітей