Про школу АЗК

Альтернативний Західний Колегіум - це школа сімейного типу, відмінною рисою якої є велика любов до дітей та унікальний метод навчання.

Сформувати здорову збалансовану особистість, що створює сучасне суспільство, можливо і необхідно виключно в дитячому віці. Тому, в якій психологічній і соціальній атмосфері дитина буде перебувати протягом дня, а так само які методи подачі інформації будуть задіяні, можуть або збудувати, або травмувати індивід.

Для того, щоб птах піднявся на висоту, у нього має бути два крила. Для особистості, яка здатна здійснити свою мрію, цими крилами є освіта та виховання. Саме тому школа АЗК ставить собі завдання надання якісної освіти, та фундаментальне виховання дитини з урахуванням Християнської Етики.

Виключно, за допомогою виховання, можна вирішити питання стресостійкості, соціалізації, милосердя (гуманності чи благосердя).

Наші цінності:
- Делікатний процес формування дитині.
- Формування світогляду за допомогою глибокої та якісної освіти.

Наші особливості та переваги:

– Надання найкращих, сучасних методів освіти;
 – Використання державних стандартів базової середньої освіти;
 – Формування особистості за програмою розвитку емоційного інтелекту;
 – Використання та супровід занять мультимедійним обладнанням;
 – Психологічний супровід;
 – Виховання на основі Християнських принципів та цінностей;
 – У нашому пріоритеті безпека та комфортна атмосфера для дитини;
 – Професійний доброзичливий колектив;
 – Школа сімейного типу.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

У Колегіумі діти перебувають з 8:30 до 19.00 — навчаються, реалізують свій творчий потенціал, відпочивають, роблять проекти та спілкуються. Перерви, прогулянки та спортивні ігри допомагають досягати розумного балансу у навчальному процесі. А влітку на всіх чекає спортивно-оздоровчий літній табір.

Наша мета — аби наші вихованці росли здоровими, високоморальними, ерудованими, здатними досягти успіху в житті, незалежно від того, де вони будуть продовжувати освіту: в Україні або за кордоном.