ПРО НАШУ ШКОЛУ

Альтернативний Західний Колегіум – це навчально-виховний комплекс, якій включає початкову школу, групу продовженого дня, лінгво-школу, дитячий садок, курс підготовки до школи, театральну студію та риторику, художню студію, шаховий клуб, музичний клас та скаут клаб.

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБРАТИ САМЕ НАШУ ШКОЛУ

Колегіум заснувала команда педагогів, які вже десять років працюють у сфері виховання та навчання дітей. Нас об’єднує спільне мета створити навчальний заклад, до якого учні та вчителі приходитимуть з радістю, в якому панує атмосфера доброзичливості, любові та поваги.

Ми прагнемо зробити роки навчання дітей щасливими, корисними та результативними. Наша команда працює над тим, щоб створити інтелектуальний, духовний та культурний простір для всебічного розвитку дітей, простір, у якому діти зможуть розкрити свій потенціал, творчі можливості, а головне вивільнити найкращі якості своєї особистості. Велику увагу ми приділяємо вихованню в наших дітках високих моральних якостей, таких як: любов, дружелюбність, повага, милосердя, співчуття, прощення, пошана батьків, сімейність та ін.

Записати дитину

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

У Колегіумі діти перебувають з 8:30 до 19.00 — навчаються, реалізують свій творчий потенціал, відпочивають, роблять проекти та спілкуються. Перерви, прогулянки та спортивні ігри допомагають досягати розумного балансу у навчальному процесі. А влітку на всіх чекає спортивно-оздоровчий літній табір.

Наша мета — аби наші вихованці росли здоровими, високоморальними, ерудованими, здатними досягти успіху в житті, незалежно від того, де вони будуть продовжувати освіту: в Україні або за кордоном.

Записати дитину