НАШІ ВЧИТЕЛІ

Наші педагоги - це не просто працівники, а другі батьки для ваших дітей, які прагнуть зробити їх дитинство щасливим і незабутнім

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМИ ВЧИТЕЛЯМИ

Ми – команда викладачів-аспірантів з педагогічною освітою та професійним стажем, що бажає змінити наш світ на краще, що вірить в молоде покоління, що воно дійсно наше майбутнє, а майбутнє слід робити вже сьогодні
Мадюдя Оксана Вікторівна
Директор мережі Центрів розвитку дитини «АЗК».

Дипломований менеджер-управлінець з досвідом керівництва більше двадцяти років.

Ідейний натхненник, автор унікальних концепцій і методик індивідуального розвитку людини. Коуч, тренер з особистісного зростання. Магістр психології, практикуючий сімейний психолог.

Активно займається науковою діяльністю, веде дослідження в сфері управління персоналом, аспірант УМО НАПНУ.

Литвиненко Олена Володимирівна
Адміністратор Центру розвитку дитини «АЗК» на Оболоні.

Талановитий комунікатор, позитивний та чуйний керівник «АЗК», вчитель, який безмежно любить дітей.

Філолог, вчитель української мови та літератури, викладач французької мови. Аспірант УМО НАПНУ, її тема — це креативний підхід в управлінні навчальним закладом.

Філіппова Ліна Леонідівна
Вчитель математики та інформатики в Центрі розвитку дитини «АЗК» на Оболоні.

Педагог з десятирічним стажем. Для неї немає складних та важковиховуваних дітей, всі діти талановиті та здібні, питання лише в тому наскільки сильно в кожного з них вірить учитель.

Магістр педагогіки, аспірант УМО НАПНУ з освітньої темою дисертації.

Філіппова Ліна Леонідівна
Вчитель математики та інформатики в Центрі розвитку дитини «АЗК» на Оболоні.

Магістр педагогіки, аспірант УМО НАПНУ з освітньої темою дисертації.

Мадюдя Оксана Вікторівна
Директор мережі Центрів розвитку дитини «АЗК».

Дипломований менеджер-управлінець з досвідом керівництва більше двадцяти років.

Литвиненко Олена Володимирівна
Адміністратор Центру розвитку дитини «АЗК» на Оболоні.