Вчителі школи АЗК

Навчаємо з любов`ю.

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМИ ВЧИТЕЛЯМИ

Ми – команда викладачів-аспірантів з педагогічною освітою та професійним стажем, що бажає змінити наш світ на краще, що вірить в молоде покоління, що воно дійсно наше майбутнє, а майбутнє слід робити вже сьогодні
Мадюдя Оксана Вікторівна
Директор мережі Центрів розвитку дитини «АЗК».

Дипломований менеджер-управлінець з досвідом керівництва більше двадцяти років.

Ідейний натхненник, автор унікальних концепцій і методик індивідуального розвитку людини. Коуч, тренер з особистісного зростання. Магістр психології, практикуючий сімейний психолог.

Активно займається науковою діяльністю, веде дослідження в сфері управління персоналом, аспірант УМО НАПНУ.

Литвиненко Олена Володимирівна
вчитель української мови

Талановитий комунікатор, позитивний та чуйний керівник «АЗК», вчитель, який безмежно любить дітей.

Філолог, вчитель української мови та літератури, викладач французької мови. Аспірант УМО НАПНУ, її тема — це креативний підхід в управлінні навчальним закладом.

Отрішко Альона Михайлівна
Вчитель англійської мови

Вчитель англійської мови в Центрі розвитку дитини «АЗК» на Оболоні. Магістр права. Викладач історії, який усвідомлює цінність культурної та історичної спадщини українського народу. Відкритий і творчий педагог, ентузіазм якого захоплює та веде учнів до нових звершень і відкриттів. Активний спосіб життя, мистецтво, благодійність – це лише мала частина її захоплень.

Філіппова Ліна Леонідівна
Вчитель математики та інформатики в Центрі розвитку дитини «АЗК» на Оболоні.

Педагог з десятирічним стажем. Для неї немає складних та важковиховуваних дітей, всі діти талановиті та здібні, питання лише в тому наскільки сильно в кожного з них вірить учитель.

Магістр педагогіки, аспірант УМО НАПНУ з освітньої темою дисертації.

Снігир Єгор Володимирович
Викладач риторики та сценічного мистецтва

Викладач риторики та сценічного мистецтва в Центрі розвитку дитини «АЗК» на Оболоні. Актор театру та кіно з 2007 року, викладач. Вважає, що для дітей дуже важливо вміти впевнено висловлювати свою думку та точку зору, а для цього необхідно володіти мовою, мімікою та пластикою. Навчає вихованців позбутися страху публіки та оточення, володіти своїм тілом та емоціями.

Григор’єв Максим Олександрович
Тренер з шахів

Дипломований тренер з шахів в Центрі розвитку дитини «АЗК» на Оболоні. Професіонал своєї справи. Мудрий батько двох синів, що прокладає шлях до розуму юних шахістів через їх серце. Об’єднує учнів навколо спільної мети та власним прикладом і витримкою надихає їх на нові перемоги.