Денний літній табір

Літній денний табір «АЗК» - це довгоочікувані літні пригоди для дітлахів!

Київ літо спека, а роботу ніхто не скасовував. Поки мама й татко працюють, малечі необхідно бути під наглядом дорослих та подалі від телевізора й комп’ютерних Ігор.

Що ж робити дітлахам у спекотні літні дні у Києві ? Відповідь проста: приводьте вашу дитину до денного літнього денного табору у школі «АЗК»! Ваша дитина протягом дня знаходитиметься з педагогами школи, отримає триразове харчування, веселі розваги та якісний відпочинок. Так, так - це можливо в межах Києва)

Що чекає на дитину у літньому таборі?

У літньому таборі «АЗК» на вашу дитину чекають: походи, пізнавальні заходи, пікніки , веселі естафети, спортивні заняття, кінозал, розпалювання багаття та приготування їжі на відкритому вогні, толоки, майстер-класи та літературні вечори!

У вас ще лишається питання чому варто провести літні канікули у АЗК?

Бо канікули у АЗК – це унікальна можливість здобути нові знання та навички, набратися сил та вражень, а головне – познайомитися з новими друзями і все це навіть не виїжджаючи з Оболоні!

trust
Наші педагоги

Це кваліфіковані спеціалісти , що оточуватимуть вашу дитину турботою та увагою. Саме вчителі школи «АЗК» створюють неймовіно цікаве середовище для діток та дружню атмосферу.

Як влаштований розпорядок дня у денному літньому таборі «АЗК»:

Зранку ми збираємось у школі, граємо в настільні ігри та спілкуємось. Відразу після зборів маємо обов’язкову ранкову руханку та ранковий здоровий перекус. Рухливі ігри та довгі прогулянки це мастхев в розпорядку дня ,обідати дітки можуть як в школі так і на свіжому повітрі якщо ми пішли в похід на весь день. У розпорядку дня літнього табора 3 прийоми їжі: обід, полуденок та вечеря, а час між прийомами їжі ми проводимо активно, цікаво й пізнавально.

Відгуки про наш табір ви можете переглянути на нашому сайті а також на сторінці instagram.

Як записати дитину у наш літній табір?

Ви можете записатись онлайн через наш сайт або по телефону.

Режим роботи:
з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00
Додаткова інформація за телефоном:
school

Особливості літнього табору у школі

1-ша перевага:

Ваше дитя завжди поруч, непотрібні далекі поїздки за місто чи у іншу область

2-га перевага:

Ви щоденно маєте можливість відслідковувати стан та враження дитини, так би мовити «тримати руку на пульсі»

3-тя перевага:

Гарантовано час проводитиметься з користю

4-та перевага:

Це не тільки весело, а ще й пізнавально

5-а перевага:

Відвідування табору можливе за зручним та гнучким графіком

6-а перевага:

АЗК – це команда викладачів-аспірантів з педагогічною освітою та професійним стажем, що бажає змінити наш світ на краще та вірить в молоде покоління, яке є наше майбутнє, а майбутнє слід творити вже сьогодні.