Дистанційна онлайн-школа

Ми забезпечуємо гарантію високого навчання з живим педагогом та постійною підтримкою в навчані, виконання домашніх завдань, а також надаємо психологічний супровід.

Наша программа працює по тій самій програмі стандарту освіти, що і звичайна школа.
Уроки мають відео-формат, виключно в реальному часі, а контроль знать – у вигляді тестів, самостійної роботи, творчі завдання під наглядом вчителя. Навчальний рік також поділений на семестри.

Ми гарантуємо якісну освіту, тому наша мета навчити дитину основами майбуття. Жодних відмінених або перенесених уроків.

Що ми пропонуємо:

-Группи до 8 учнів, що надають змогу максимально якісно приділити увагу кожному учню.

-Кожний учень має електроний щоденик, завдання по предметах, інформацію про відвідування занять та отримані заліки, коментарі вчителів, а також зв’язок з вчителем, де може задати питання.
-Щодня, в залежності від класу проходять 5-6 повноційних онлайн уроків 5 разів на тиждень. -Факультети: Образотворчого мистетва, ЛФК, вивчення додаткової іноземної мови, Робототехніка.
– Інтерактивні освітні матеріали.
– Уроки з елементами анімації та мультиплікації.
– Усі форми контролю успішності учня: контрольні, завдання, проектні завдання та тести.
– Англійська щодня за програмою Cambridge
– Індивідуальні консультації та онлайн-чати з вчителями
– Документ про навчання державного зразка, або виписку з оцінками (за запитом)
– Розвиток сильних сторін учня
– Знайомство з вчителями
– Початок занять синхронізується з місцевим часом для різних часових поясів.