Чим зайняти дітину влітку? Чим зайнятися літом підлітку?Ці питання турбують всіх батьків, особливо зараз, бо ми живемо в умовах війни.

Що ж, для наших батьків постає не легке завдання, задовольнити потреби дитини, в сучасному світі, особлибо щоб це було цікаво, корисно, різноманітним. Я вже здогадуюсь, скільки дорослих скажуть: «А як же навчання? Зараз час все наздогнати!». Спробуємо відповісти на ці

Чим зайнятись на літніх канікулах?

Нам потрібно зрозуміти, що влітку дитині, особливо школярам початкової школи, дуже важко налаштуватися на навчання, у багатьох втрачається мотивація.  Що робити, коли не має мотивації? Існує багато різних причин, коли зникає мотивація, і якщо батьки помітили саме психологічні причини, то стандартні рекомендації не будуть діяти. Необхідно змінити підхід, а саме більше розмовляти і дізнаватися, що сталося? Чому поганий настрій? Чого боїться Ваша дитина. Після цього почати ставити разом із дитиною реалістичні цілі й завдання для неї.

Маленькі перемоги допомогають дитині, повірити в себе, заохочуть до нових дій, тож хваліть дітей!   Канікули – час відпочинку. Важливо психологічно перезавантажити дитину, саме найкраще – фізична активність. Тут, любі дорослі, універсальної поради не існує, бо кожній дитині необхідно знайти щось своє. Спостерігайте, підбирайте, тестуйте, експерементуйте.

Допомога в цьому – достатній якісний відпочинок. Шановні дорослі, це важливо і для вас, бо втомлений вид батьків має негативний вплив на дітей!

Психологи радять нам спочатку спланувати відпочинок разом з дітьми. Позитивний вплив вносить педагогічна техніка «колажі мрій» через малюнки, світлини, допомагають зняти напругу в тілі, бо при створенні колажу працює дрібна моторика: вирізаємо, творчо поєднуємо, клеїмо.

Негативний вплив нашого теперішнього сьогодення, постійний стрес визиває тремор( і це стосується не лише малят, а й всіх нас). Позбутися його можна використовуючи еспандери, можна працювати пальчиками з різними крупами та насіннням, кульки або іграшки, наповнені борошном або крохмалом. Це все заспокоює нервову систему, сприяє розвитку уяви.

Що вибрати для відпочинку в час, коли ми переживаємо перш за все за безпеку? Наша школа «АЗК» пропонує літній шкільний табір. У таборі ваша дитина буде знайомитися, спілкуватися, займатися творчістю, спортом, брати участь квестах, майстер-класах, походах. І для багатьох це буде ресурсною активністю, що наповнює і стає опорою.

Чим зайняти дітей в таборі?

Це питання, відповідь на яке, кожного дня знаходять наші педагоги,  використовуючи творчій підхід, педагогічні знання, досвід, психологічні особливості кожного вихованця. У нас панує співпраця, ми враховуємо інтереси та вподобання дітей.

Ми пропонуємо соціалізацію, відпочинок на природі, збалансоване харчування, відпочинок та спілкування на ігрових майданчиках. Якщо вас турбує питання відпочинку та оздоровлення вашої дитини, ми раді вам допомогти. Табір «АЗК» чекає вас!

не пропустіть також

Домашні завдання у приватній школі
Питання, пов’язані з  виконанням домашніх завдань часто виникають у батьків: Чи допомагати дитині виконувати домашні завдання? Чи варто допомагати виконувати домашні завдання? Як мотивувати виконувати домашні завдання? Чому потрібно виконувати домашнє завд...
Читати статтю
Дитина не хоче робити уроки – поради батькам
Мабуть перед кожним з батьків поставали ці питання. Давайте почнемо знаходити відповіді на них з нас самих. Ні в якому разі не порівнюйте себе зі своїми дітьми, не можна цього робити і з братами, сестрами чи взагалі з кимось. Ваша дитина – це неповторна особистість зі с...
Читати статтю
Яку іноземну мову краще вчити?
Протягом останніх двох років українці гостро відчули потребу в знанні іноземних мов. Мовний бар'єр був серйозною перешкодою для спілкування і пересування. Це підштовхнуло багатьох до швидкого опанування різних мов. Тому звертаючись до заявленої теми, слід зазначити, що ...
Читати статтю
Знижка на навчання: