Чому дитина не хоче йти в садок?

Важливою умовою соціалізації малюка є відвідування ним дитячого садка. Проте не всі діти відвідують дошкільний навчальний заклад із задоволенням, для багатьох з них перебування у дитсадку стає справжнім випробуванням. Саме тому батьків починають турбувати питання: «Чому дитина не хоче йти в садок?», «Що робити, якщо дитина не хоче йти в садок?», «Чому дитина плаче в садочку?», «Як адаптувати дитину до дитячого садочку?»

Серед найпоширеніших причин чому дитина не хоче йти в садок є:

  • Зміна дитиною домашнього оточення, де про неї піклувалися батьки, на незнайоме місце з своїм розпорядком дня та правилами поведінки. Малюк починає стресувати від розлучення з батьками та появи в його оточенні незнайомих людей (вихователів та інших дітей);
  • Труднощі спілкування з іншими дітьми, складнощі його адаптації в групі дітей;
  • Відсутність достатньої уваги вихователів до його індивідуального розвитку;
  • Малюку не підходить атмосфера в садочку (конфліктні ситуації в дитячому колективі), чи ж не подобається його вихователь.
  • Не сприяє бажанню ходити в садочок і попередній набутий малюком негативний досвід відвідування дитиною дошкільного навчального закладу.

Що робити, якщо дитина не хоче йти в садок.

Будьте чуйними та емпатичними до дитини. Поговоріть з малюком, зрозумійте причину його намагань уникнути перебування у садочку. Можливо проблема, яка бентежить дитину незначна та легко усувається.

Створіть спокійний психологічний клімат для дитини в сім’ї, проявляйте свої почуття до малюка, вселяючи у нього впевненість, що він важливий для Вас. Позитивно говоріть з малюком про садочок та вихователів.

Намагайтесь розширити коло друзів – однолітків малюка та часовий проміжок спілкування з ними, щоб йому було легше адаптуватися дитячому колективі дитсадка.

У період адаптації малюка намагайтеся притримуватися розпорядка дня дошкільного навчального закладу і у вихідні дні вдома.

Адаптація малюка в дитячому садочку може бути довготривалою. Домашня доброзичлива атмосфера приватного дитячого садочка АЗК на Оболоні прискорить звикання дитини до садочка, надасть можливість батькам забезпечити своїй дитині всебічний розвиток, спілкування з однолітками у комфортній атмосфері під наглядом кваліфікованих педагогів та психологів. Садочок стане частиною щасливого життя малюка, його зростання здоровим, розумним та успішним.

не пропустіть також

Перша медична допомога в школі
Сьогодні, дорогі друзі, ми з вами піднімемо актуальні питання: - Перша медична допомога в школі - Якщо в дитини піднялася температура - Медична допомога в школі - У дитини заболіла голова в школі Розв’язання цих проблем завжди було одним з пріоритетних на...
Читати статтю
Відпочинок дітей влітку
Чим зайняти дітину влітку? Чим зайнятися літом підлітку?Ці питання турбують всіх батьків, особливо зараз, бо ми живемо в умовах війни. Що ж, для наших батьків постає не легке завдання, задовольнити потреби дитини, в сучасному світі, особлибо щоб це було цікаво, корис...
Читати статтю
Що робити, якщо дитина не хоче йти до школи?
Зараз все частіше можна почути, що дитина не хоче йти до школи. Що вона доросла, там не цікаво, або вона хоче бути маленькою, гратися та інше. Літо швидко проходить і вже починається підготовка і багато з батьків, зосереджені на матеріальній підготовці і це важливо, ...
Читати статтю
Знижка на навчання: