Домашні завдання у приватній школі

Питання, пов’язані з  виконанням домашніх завдань часто виникають у батьків:

  • Чи допомагати дитині виконувати домашні завдання?
  • Чи варто допомагати виконувати домашні завдання?
  • Як мотивувати виконувати домашні завдання?
  • Чому потрібно виконувати домашнє завдання?

В приватній школі «АЗК» вам допоможуть розібратися і безпосередньо дати відповіді на них.

  • По-перше, наш розклад включає в себе самопідготовку. Це час, коли безпосередньо виконуються домашні завдання, надається кваліфікована консультативна допомога, яка здійснюється через особистісно орієнтований підхід до кожної дитини.
  • По-друге, це не лише час для виконання домашніх завдань, але й час для творчості. Кожного дня у дітей є такі завдання, які вони не тільки виконують, але і вчаться презентувати. Повірте, це приносить і дітям, і дорослим велике моральне задоволення! Наша шкільна спільнота радіє успіху кожного.
  • По-третє, наша школа – це наша маленька родина, і як в справжній родині на допомогу приходять один одному всі її члени. Старші діти, а інколи і однолітки, завжди можуть за потребою пояснити, наштовхнути на правильну відповідь.

Головне завжди пам’ятати, що вся робота будується на основі поваги до особистості кожного, врахуванні індивідуальних особливостей та розвитку учнів.

Як навчити дитину самостійно виконувати домашні завдання?

Треба набратися терпіння, бо результат – це час, і для кожного він індивідуальний. Наша з вами мета, шановні батьки, навчити дитину здобувати знання, знаходити щляхи для реалізації мети, вчитися долати труднощі. Радіймо з дитиною кожній здобутій маленькій перемозі! Пояснюємо спокійно, не підвищуючи голосу. Дитина повинна бачити в нас з вами помічників, а не спостерігачів. Ми з вами повинні створити сприятливі умови, ситуацію УСПІХУ і в жодному разі не порівнюємо досягнення дітей! Пам’ятаємо, що гра здатна набагато краще допомогти маленькій людині здолати труднощі, знайти відповідь.

 

Якщо вас зацікавили питання і способи їх розв’язання, то наш навчальний заклад завжди буде радий вас вітати!

 

Школа «АЗК»-це місто, де виконання домашніх завдань не рутинний обов’язок, а крок до успіху! Кожна дитина почувається впевненою, кожен має право на помилку, головне навчитися її знайти і виправити. Ми не перекладаємо на батьків питання виконання домашніх завдань. Ми за співпрацю та взаємоповагу!

 

 

 

не пропустіть також

Що робити, якщо дитина не хоче йти до школи?
Зараз все частіше можна почути, що дитина не хоче йти до школи. Що вона доросла, там не цікаво, або вона хоче бути маленькою, гратися та інше. Літо швидко проходить і вже починається підготовка і багато з батьків, зосереджені на матеріальній підготовці і це важливо, ...
Читати статтю
Мобільні телефони у школі
Ми живемо в час цифровізації і більшість з нас взагалі не уявляє своє життя без гаджетів, а мобільний телефон замінив безліч речей - тепер ПК, фотоапарат, пейджер, калькулятор та гаманець вміщує цей маленький пристрій. Дійсно дорослій людині з безліччю повсякденних спра...
Читати статтю
Перша медична допомога в школі
Сьогодні, дорогі друзі, ми з вами піднімемо актуальні питання: - Перша медична допомога в школі - Якщо в дитини піднялася температура - Медична допомога в школі - У дитини заболіла голова в школі Розв’язання цих проблем завжди було одним з пріоритетних на...
Читати статтю
Знижка на навчання: