Куди відправити дитину на літо?

Куди відправити дитину на літо? Це питання, яке кожного року задають батьки, оскільки сучасний світ не дає сумувати. З кожним роком тенденція вибору батьків змінюється – канікули у бабусі та дідуся, канікули на морі, канікули за кордоном, канікули в місті та інше. Але ж як забезпечити цікаве дозвілля для дітей на літо? В цьому питанні спробуємо розібратися разом, з школою АЗК.

На сьогоднішній день є великий вибір пропозицій на ринку саме, як заняти дитину на канікулах. Від шкільних таборів до приватних таборів, до сучасних методів та до класичних методів. Наприклад, такі як, комп’ютерний літній табір, спортивний, творчий, кемпінговий та інші. І все це не погано але чи можуть цей відпочинок дозволити батьки? Чи потрібно перевантажувати дитину всіма заняттями? Давайте, разом розглянемо переваги таборів.

Переваги Літнього відпочинку:

Відпочинок та зміна обстановки.

В продовж 9-ти місяців, шкільне навчання – безперечно велике фізичне та психологічне навантаження. Саме тому психологи рекомендують змінити звичайний графік, змінити локацію, для того щоб діти могли дійсно відпочити.

 • Спогади та враження
  В продовж всього життя люди запам’ятовують тільки особливі враження, які були пережиті людиною. Тому Літні табори охоче пропонують: майстер класи, ігри, які допомагають дитині проявити себе з іншої сторони та зафіксувати в пам’яті яскраві барви.
 • Соціалізація.
  Нові друзі, нове спілкування, нова взаємодія, нові обличчя, нові відчуття, командність – все це тільки розвиває дитину в комунікації.
 •  Дисципліна.
  В кожному таборі є свої правила, саме це допомагає вчитися взаємодіяти в новій обстановці. Дитина буде спроможна в майбутнього легко змінювати школу (при необхідності), без страху вчитися в інституті та адаптуватися на роботі. Кожин графік не буде критичним для неї.
 • Відповідальність.
  Дитина в продовж короткого часу вчиться нести відповідальність за маленький обов’язок який їй довіряють, а також нести відповідальність за свої вчинки.
 • Самостійність.
  На канікулах дитина вчиться більш бути самостійною, тобто отримує такі навички, як самостійно вдягатися, складати речі, ініціювати, бути черговим та багато іншого.
 • Розвиток.
  Безперечно, всі вищі наведені пункти вони допомагають дитині тільки розвиватися. Саме тому дуже багато проводяться майстер класи та інші заняття.

Наступне питання яке цікавляться батьки, які заняття допоможуть дітям розвивати свої таланти на літо? Задача зайняти дітей на канікулах, а ще зробити так, щоб дитина розкрилася, завдання не з простих,  але її можна легко реалізувати. Знову ж таки, шкільна освіта ставить за мету розвиток класичних дисципліни – математика, читання, писати. А такі як творчі – музичне мистецтво, праця, малювання, фізкультура, духовне виховання – становиться на другорядну сходинку. Тому під час літніх канікул – табори працюють саме на розкритті талантів дітей.

Один з мінусів таборів – доступна ціна. Вартість таких дитячих таборів варується від 2000 до 50 000 тис за 10 днів але ж літні канікули тривають 90 днів. Якщо немає змоги оплачувати такі канікули, тоді ж як зайняти дитину на канікулах? Щоб це було корисно, цікаво, не затратно та які розвиваючі заняття можна пропонувати дітям на канікулах?  Школа АЗК, роблячи аналіз, готова надати відповіді на ці питання:

– Займіться творчістю. Помалюйте разом, зробіть аплікації, листівки, пошийте одяг, для ляльок або ж побудуйте гараж для іграшкового автопарку. Це все допоможе розвивати малу моторику і ніколи лишнім не буде.

– Кулінарний майстер клас. Це чудова нагода приготувати щось разом на вечерю – піцу чи суші, бургери чи гарячі бутерброди. За допомогу цього, можна побачити хист до кулінарії.

– Пікніки. Можете організувати сімейний пікнік на річці, де навчити дитину розпалювати вогнище, готовити смачну їжу на вогні, а також бути поближче до природи. Урізноманітнити такий відпочинок можливо конкурсами, пограти в м’яч та інше. Таким чином, фізичне навантаження також буде присутнім.

– Спільні подорожі. Це не просто подорож по справах, а разом відвідати цікаві не знайомі місця разом в Вашому місті або ж за межами. Дана справа буде корисна для усіх.

– Арт-терапія – коли дитина може малювати, що завгодно і за цим малюнком ви можете спостерігати стан дитини. В якому вона настрої, що її турбує та інше.

– Створення власної книги. Якщо дитина любить вигадувати різні історії, запропонуйте разом вести щоденник, в якому все будете разом нотувати.

– Судоку. Дуже корисна математична гра, яка розвиває мозок.

– Квести. Даний вид досугу буде гарним для малечі і для дорослих. Можна створити власний квест, або піти разом в квест кімнату, таким чином виз можете зайняти підлітка на канікулах також.

Отже, підводячи підсумок можна сказати, що забезпечити розвиваюче дозвілля на канікулах можливо. Для цього є два варіанта: зробити цікаві канікули самостійно або ж віддати дитину в Літній Табір. Якщо Ви досі шукаєте куди віддати дитину на канікули школа АЗК запрошує Вас відвідати наш денний міський літній табір. Він доступний по ціні, також в продовж цілого дня, дитина буде заняття з найкращими педагогами, а яскраві враження залишаться на все життя.

 

не пропустіть також

Правила поведінки під час повітряної тривоги в школі
У умовах війни, коли безпека у навчальних закладах стає однією з головних пріоритетів, важливо знати, як правильно діяти в разі повітряної тривоги. Забезпечення безпеки під час надзвичайних ситуацій вимагає грамотної підготовки та встановлення чітких правил поведінки. О...
Читати статтю
Яку іноземну мову краще вчити?
Протягом останніх двох років українці гостро відчули потребу в знанні іноземних мов. Мовний бар'єр був серйозною перешкодою для спілкування і пересування. Це підштовхнуло багатьох до швидкого опанування різних мов. Тому звертаючись до заявленої теми, слід зазначити, що ...
Читати статтю
Яку школу обрати – приватну чи державну?
Цей вибір сьогодні хвилює всіх батьків першокласників. Насамперед, це не просте питання, і до його вирішення треба підходити дуже ґрунтовно, оскільки початкова освіта - це основа всіх основ, а школа для учнів – це другий дім. Школа – це середовище, в якому діти проводят...
Читати статтю
Знижка на навчання: