Дистанційне навчання: переваги та недоліки

Сьогодення вимагає від нас зміну форм навчання, ми не можемо вже покладатися лише на класно-урочну традиційну систему. І тут на допомогу приходить онлайн-навчання. Школа АЗК – це школа, яка готова надати такий вид навчання здобувачам освіти.

Переваги онлайн-навчання в школі АЗК:

  1. Ми пропонуємо «живі уроки» в реальному режимі, де кожний учень може доторкнутись не тільки до знать, але й до однолітків. Жити разом всі труднощі і радості. Зручно, бо є чіткий розклад і дитина легко в ньому орієнтується, вчиться розподіляти свій час і увагу.
  2. Онлайн-школа дає змогу більш ефективніше використовувати різні методи та сучасні інструменти
  3. Є можливість навчатися в нашій школі з будь-якому куточку світу.
  4. За допомогою онлайн-навчання освіту можуть отримати люди з обмеженими фізичними можливостями.
  5. На платформах онлайн-навчання через чат, пошту, форум або аудіо/відео легко спілкуватися з учителями Альтернативного Західного Колегіума.

За потребою в АЗК можливе здійснення дистанційного навчання.

Дистанційне навчання плюси і мінуси.

Дистанційне навчання асинхронне, є можливість учням і батькам вибрати зручний час, бо можливо вчити предмет в запису. Завдання виконується в найзручніший час.

При дистанційному навчанні немає прив’язки до розкладу, що дає певні свободи, але й одночасно потребує велику самоорганізацію.

Великим плюсом онлайн навчання в АЗК – індивідуальний підхід для кожного здобувача освіти. Що це значить? Учень має змогу в продовж дня мати спілкування з вчителем, та мати підтримку психологічну та освітню.

Щоб відстежити прогрес учня в дистанційному навчанні, вчителі надають онлайн тести, або ж питання в даному форматі, тим самим це дає можливість  не тільки перевірку знань але й підготовку до майбутніх екзаменів.

Разом з тим, дана форма навчання допомагає дітям отримати ще більш сучасні навички: розбиратися в різних платформах, виконання домашнього завдання в програмуванні або ж в моделювані, підготовка до сучасного життя.

На дистанційному навчанні, можна навчатися також в змішаних класах, де діти з особливими можливостями будуть також відчувати споків, захищеність, повагу та турботу. З правильним підходом, а також якістю дистанційного навчання, та урахуванням потреб дитини, дана форма гарантує засвоєння знань в приємній атмосфері.

Найголовніші труднощі дистанційного навчання полягають в тому, що діти стають менш соціалізовані. На другому місті – це обмежений доступ до інтернету, оскільки ще не всі мають комп’ютери та інтернет. І на третьому місці – низька мотивація до навчання.

Дистанційне навчання в початковій школі заставило понервувати як педагогів так і батьків. Оскільки саме в молодшій школі закладається основа постави руки, правильного читання та багато іншого. Саме для першачків ми не рекомендуємо такий формат. Але що ж тоді робити, коли суспільство вимагає таку форму? В такому випадку, все залежить від якості надання дистанційного навчання з якістю роботи батьків в продовж цього значного року.

Дистанційне навчання в середній школі вимагає більш організації учнів. Великою перевагою є вечірня форма навчання, де батьки можуть слідкувати за процесом.

Якщо ви зацікавились цими питаннями, значить вам необхідно звернутися до нашого навчального закладу. Вчителі школи АЗК завжди раді допомогти вам і вашій дитині!

не пропустіть також

Чому дитина не хоче йти в садок?
Важливою умовою соціалізації малюка є відвідування ним дитячого садка. Проте не всі діти відвідують дошкільний навчальний заклад із задоволенням, для багатьох з них перебування у дитсадку стає справжнім випробуванням. Саме тому батьків починають турбувати питання: «Чому...
Читати статтю
Скільки років потрібно вчитись у школі ?
Ст. 53 Конституції України повну загальну середню освіту визначає як обов’язковий мінімум освіти для кожного, що проживає в країні. Тривалість її здобуття регулюють закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», а її початок сп...
Читати статтю
Мобільні телефони у школі
Ми живемо в час цифровізації і більшість з нас взагалі не уявляє своє життя без гаджетів, а мобільний телефон замінив безліч речей - тепер ПК, фотоапарат, пейджер, калькулятор та гаманець вміщує цей маленький пристрій. Дійсно дорослій людині з безліччю повсякденних спра...
Читати статтю
Знижка на навчання: