Дистанційне навчання: переваги та недоліки

Сьогодення вимагає від нас зміну форм навчання, ми не можемо вже покладатися лише на класно-урочну традиційну систему. І тут на допомогу приходить онлайн-навчання. Школа АЗК – це школа, яка готова надати такий вид навчання здобувачам освіти.

Переваги онлайн-навчання в школі АЗК:

  1. Ми пропонуємо «живі уроки» в реальному режимі, де кожний учень може доторкнутись не тільки до знать, але й до однолітків. Жити разом всі труднощі і радості. Зручно, бо є чіткий розклад і дитина легко в ньому орієнтується, вчиться розподіляти свій час і увагу.
  2. Онлайн-школа дає змогу більш ефективніше використовувати різні методи та сучасні інструменти
  3. Є можливість навчатися в нашій школі з будь-якому куточку світу.
  4. За допомогою онлайн-навчання освіту можуть отримати люди з обмеженими фізичними можливостями.
  5. На платформах онлайн-навчання через чат, пошту, форум або аудіо/відео легко спілкуватися з учителями Альтернативного Західного Колегіума.

За потребою в АЗК можливе здійснення дистанційного навчання.

Дистанційне навчання плюси і мінуси.

Дистанційне навчання асинхронне, є можливість учням і батькам вибрати зручний час, бо можливо вчити предмет в запису. Завдання виконується в найзручніший час.

При дистанційному навчанні немає прив’язки до розкладу, що дає певні свободи, але й одночасно потребує велику самоорганізацію.

Великим плюсом онлайн навчання в АЗК – індивідуальний підхід для кожного здобувача освіти. Що це значить? Учень має змогу в продовж дня мати спілкування з вчителем, та мати підтримку психологічну та освітню.

Щоб відстежити прогрес учня в дистанційному навчанні, вчителі надають онлайн тести, або ж питання в даному форматі, тим самим це дає можливість  не тільки перевірку знань але й підготовку до майбутніх екзаменів.

Разом з тим, дана форма навчання допомагає дітям отримати ще більш сучасні навички: розбиратися в різних платформах, виконання домашнього завдання в програмуванні або ж в моделювані, підготовка до сучасного життя.

На дистанційному навчанні, можна навчатися також в змішаних класах, де діти з особливими можливостями будуть також відчувати споків, захищеність, повагу та турботу. З правильним підходом, а також якістю дистанційного навчання, та урахуванням потреб дитини, дана форма гарантує засвоєння знань в приємній атмосфері.

Найголовніші труднощі дистанційного навчання полягають в тому, що діти стають менш соціалізовані. На другому місті – це обмежений доступ до інтернету, оскільки ще не всі мають комп’ютери та інтернет. І на третьому місці – низька мотивація до навчання.

Дистанційне навчання в початковій школі заставило понервувати як педагогів так і батьків. Оскільки саме в молодшій школі закладається основа постави руки, правильного читання та багато іншого. Саме для першачків ми не рекомендуємо такий формат. Але що ж тоді робити, коли суспільство вимагає таку форму? В такому випадку, все залежить від якості надання дистанційного навчання з якістю роботи батьків в продовж цього значного року.

Дистанційне навчання в середній школі вимагає більш організації учнів. Великою перевагою є вечірня форма навчання, де батьки можуть слідкувати за процесом.

Якщо ви зацікавились цими питаннями, значить вам необхідно звернутися до нашого навчального закладу. Вчителі школи АЗК завжди раді допомогти вам і вашій дитині!

не пропустіть також

Мотивація дитини до навчанння
Всі батьки бажають своїм дітям світлого майбутнього. Кожен вчитель теж мріє бачити досягнення своїх вихованців в майбутньому. Що ж дасть можливість здійснити ці мрії дорослих, що важливо самим дітям? Звісно для цього потрібно допомогти дітям дати те, що спонукало б їх д...
Читати статтю
Домашні завдання у приватній школі
Питання, пов’язані з  виконанням домашніх завдань часто виникають у батьків: Чи допомагати дитині виконувати домашні завдання? Чи варто допомагати виконувати домашні завдання? Як мотивувати виконувати домашні завдання? Чому потрібно виконувати домашнє завд...
Читати статтю
Яку школу обрати – приватну чи державну?
Цей вибір сьогодні хвилює всіх батьків першокласників. Насамперед, це не просте питання, і до його вирішення треба підходити дуже ґрунтовно, оскільки початкова освіта - це основа всіх основ, а школа для учнів – це другий дім. Школа – це середовище, в якому діти проводят...
Читати статтю
Знижка на навчання: