Ми живемо в час цифровізації і більшість з нас взагалі не уявляє своє життя без гаджетів, а мобільний телефон замінив безліч речей – тепер ПК, фотоапарат, пейджер, калькулятор та гаманець вміщує цей маленький пристрій. Дійсно дорослій людині з безліччю повсякденних справ мобільний телефон просто необхідний.

А чи потрібні мобільні телефони дітям ?

На жаль, мобільний телефон для дітей сьогодні замінив активні ігри на свіжому повітрі, книги та навіть друзів! Величезна кількість дітей страждає від ігроманії. Наслідки «телефонної залежності» для несформованої дитячої психіки можуть бути катастрофічними. Часто густо дорослі ще з малечку прищеплюють дитині залежність від гаджетів, дарма вважаючи, що заспокоєння дитячих істерик або непосидючості за допомогою телефону, телевізора, планшету, це панацея.

Постійний перегляд відеоряду обмежує здатність дитини сприймати інформацію на слух або дотик, унеможливлює розвиток уяви, погіршує памʼять та увагу. І це лише декілька негативних наслідків, їх перелік значно більший. Набагато краще коли маля знаходить спокій у маминій колисковій, в тата в обіймах, з бабусиною казочкою чи споглядаючи за іграми домашніх улюбленців!

А чи потрібні мобільні телефони у школі?

Якщо ми говоримо про  мобільний телефон як про засіб звʼязку – то так, але там де звʼязок – там і ігри , розсіяна увага та ,як наслідок, низька успішність у навчанні. Особливо якщо мова йде про класи по тридцять учнів, де вчитель не в змозі контролювати використання гаджетів кожним учнем.

Також слід зауважити, що багато батьків нехтують «батьківським контролем» на дитячих гаджетах, а діти опиняються в зоні ризику та можуть стати жертвою кіберзлочинців. На жаль, найпоширенішим способом розбещення неповнолітніх наразі є соцмережі, через які злочинці контактують з дітьми. Мобільні телефони у школі – це не тільки благо, але й небезпека. Тож чи давати дитині телефон у школу вирішувати вам.

На нашу думку, у дитини має бути пристрій для зв’язку, це може бути мобільний телефон старого зразку, дитячий смартгодинник або смартфон з встановленим «батьківським контролем».

мобільні телефони у школі

Red haired schoolboy sitting on the floor and playing in mobile phone during a break at school with other children in the background

При вступі на співбесідах нас часто запитують чи можна користуватися телефоном у школі – ми вирішили поділитися з вами цією інформацією:

Отже, чи дозволені телефони у нашій приватній школі АЗК?

Відповідь: так.

Але в нас є правила користування телефоном у школі: дітки користуються телефоном лише для звʼязку з батьками, адже наша приватна школа – це територія без гаджетів. На перервах діти не зависають в екранах смартфонів, а спілкуються один з одним та грають в ігри.

Як зазначено вище використання мобільних телефонів у школі негативно впливає на навчальний процес тож ми радо відмовилися від гаджетів у школі та рекомендуємо всім батькам обмежувати та контролювати використання телефонів дітьми.

Приєднуйтесь до розумного використання сучасних технологій)

не пропустіть також

Відпочинок дітей влітку
Чим зайняти дітину влітку? Чим зайнятися літом підлітку?Ці питання турбують всіх батьків, особливо зараз, бо ми живемо в умовах війни. Що ж, для наших батьків постає не легке завдання, задовольнити потреби дитини, в сучасному світі, особлибо щоб це було цікаво, корис...
Читати статтю
Фізична культура в школі
Фізична культура в школі - це не просто предмет, а важливий елемент, який закладає основи здоров'я дитини, формує фізичні та психологічні якості і навички необхідні для подальшої активної життєдіяльності дитини, сприяє її гармонійному розвитку у фізичному, психічному, с...
Читати статтю
Мотивація дитини до навчанння
Всі батьки бажають своїм дітям світлого майбутнього. Кожен вчитель теж мріє бачити досягнення своїх вихованців в майбутньому. Що ж дасть можливість здійснити ці мрії дорослих, що важливо самим дітям? Звісно для цього потрібно допомогти дітям дати те, що спонукало б їх д...
Читати статтю
Знижка на навчання: