Особливості навчання під час війни в Україні

Всі ми добре пам’ятаємо перший ранок війни. Більшість дорослих людей відчували сумʼяття, страх, біль і невизначеність, страшно уявити що відчували діти. Складні часи потребують рішучих дій, тож потрапивши в більш менш безпечне місце, стало питання вибору формату навчання під час війни. Серед безлічі довоєнних пропозицій лише одиниці навчальних закладів не переривали освітній процес і швидко адаптувалися до нових реалій, перейшовши на онлайн (не враховуючи онлайн школи).

Навчання у школі під час війни в Україні

Онлайн навчання з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну

До речі в школі «АЗК» питання навчання під час війни вирішилося вже впродовж першого тижня з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Більшість наших учнів виїхали за кордон, тому другий семестр дітки навчалися онлайн та отримували якісну українську освіту за межами України.

Заняття онлайн на початку насправді було єдиним розумним форматом навчання під час війни, адже одним із основних критеріїв для батьків були наявність дитини «під боком» та мобільність, так як тимчасове житло та місце перебування могли змінюватися досить часто. Але ж навчання онлайн має свої суттєві недоліки та нюанси, які необхідно враховувати.

Наприклад, якісний та безперебійний інтернет, здатність дитини до самодисципліни та невелика кількість дітей на онлайн заняттях – чи не найважливіші вимоги для дистанційного навчання , а враховуючи труднощі з доступом до інтернету при вимушеному переселені, вплив переїзду на психо-емоційний стан дитини та класи по 30 осіб , можна сміливо зробити висновок, що якість освіти онлайн значно поступається стаціонарній офлайн освіті.

У такій ситуації прерогативу мають невеликі школи як от наша приватна школа «Альтернативний Західний Колегіум», де всього 8-10 учнів у класі. Наші дітки щодня мали повноцінні онлайн заняття по 45 хвилин з обов’язковим діалогом між педагогами та дітьми під час занять, адже ми працюємо за принципом постійного зворотнього зв’язку- ніяких лекцій лише «живе» навчання!

Навчання у школі під час війни в Україні

Одним із найвагоміших недоліків у онлайн освіті є втрата можливості соціалізації дітей. (Тому ми «ЗА» навчання офлайн).

Невдалий досвід навчання онлайн змусив багатьох батьків рішуче діяти та йти на ризик, тож для них офлайн навчання у школі під час війни в Україні стало основним пошуковим запитом . Недарма освіта в Україні вважається однією з найкращих. У нас безліч чудових шкіл та талановитих вчителів. Навіть в таких страшних реаліях навчальні заклади адаптувалися і зробили максимум аби навчання у школі під час війни взагалі було можливим!

Зараз в Україні доступне навчання онлайн, офлайн, хомскулінг, екстернат та індивідуальна освіта. У державних школах вже побудовані бомбосховища і школи приймають дітей на навчання.

Наша приватна школа «АЗК» пропонує очну форму навчання та навчання онлайн. Ми розвиваємо, вдосконалюємо та забезпечуємо навчання у школі під час війни в Україні.

не пропустіть також

Асоціативна пам’ять та мнемоніка
Асоціативна пам'ять - це здатність дитини встановлювати зв'язки між різними об'єктами, явищами чи поняттями. Вона є важливим компонентом когнітивного розвитку дитини та відіграє ключову роль у процесах навчання та запам'ятовування. Розвиток асоціативної пам'яті у дит...
Читати статтю
Що робити, якщо дитина не хоче йти до школи?
Зараз все частіше можна почути, що дитина не хоче йти до школи. Що вона доросла, там не цікаво, або вона хоче бути маленькою, гратися та інше. Літо швидко проходить і вже починається підготовка і багато з батьків, зосереджені на матеріальній підготовці і це важливо, ...
Читати статтю
Фактори та ознаки готовності дитини йти до школи.
Чи готова моя дитина до школи? У скільки років краще йти до школи? Я знаю краще, коли необхідно моїй дитині піти в перший клас. Моя дитина вже готова, бо вона вміє рахувати й знає всі літери. Такі слова з кожним роком стають все більш популярні серед батьків. А чи дійсн...
Читати статтю
Знижка на навчання: