Чи варто віддавати дитину в літній табір?

Ви досі задаєтесь питанням, чи варто віддавати дитину в літній табір? Школа «АЗК» готова переконати Вас у користі Літнього Табору.

Літній табір ідеально підходить для того, щоб дитина стала самостійною. Це найкраще місце для соціалізації, оскільки ігрова форма взаємодії між дітьми допомагає здобути командні навички, розширити потенціал дитини, розвинути почуття відповідальності та збільшити коло друзів).

Переваги відвідування літнього табору для дітей

  1. Дисципліна.

Найголовнішою перевагою в будь-якому таборі є – Дисципліна. Це не просто розпорядок дня, графік або план. Це безперечно процес навчання Тайм-менеджменту, навіть будь-який бунтар або ж найнеорганізованіша дитина навчиться бути частиною однієї команди.

  1. Відповідальність.

Якщо Ви досі складаєте речі в портфель, прибираєте тарілки після їжі, нагадуєте про необхідність мити руки або допомагати та інше, тоді Літній Табір в школі «АЗК» ідеальне місце щоб привити правильні звички. Саме тут ми навчимо зав’язувати шнурки на кедах, класти свої речі на місце, допомагати молодшим, оволодіти манерами а також нести відповідальність за свої вчинки. Кожна дитина за короткий час стане дорослою людиною.

  1. Соціалізація.

Сучасний світ повністю загарбаний в online мережу. А як щодо розмови наживо або ж знайомств? В дитячому таборі діти вчаться вирішувати спірні питання, допомагати один одному, ділитися шафками, смаколиками, місцями, навчаються перемагати та програвати. Кожен день – це проживання перемог і труднощів, посмішок і сліз, реальна зустріч віч-на-віч з собою, а також виявлення потенціалу дитини. Згідно з твердженням нашого шкільного психолога у новій обстановці діти розкриваються більше ніж у звичайному середовищі.

  1. Оздоровлення

Здоров’я має велику цінність. На жаль, не всі мають змогу їздити за кордон, приймати сонячні ванни або ж дихати свіжим повітрям. Але ми знайшли вихід. Саме наша програма літнього табору передбачає здобуття навичок збереження екологічного середовища, проведення часу біля вогнища, знайомства з основами скаутського відпочинку і найбільший акцент в такому відпочинку – ніяких гаджетів, а тільки спортивно-оздоровчі дні.

  1. Збалансоване харчування

Ми «за» здорове харчування, тому ніякої шкідливої їжі! Ми навчимо їсти супи, каші, різні овочі, фрукти, пити смузі та компоти. До речі, наше меню відповідає новій реформі шкільного харчування.

Як підготувати дитину до відвідування літнього табору?

Чітких стандартів готовності дитини немає, оскільки всі діти різні, це корисний досвід розлуки дитини з батьками на короткий час. Одним із головних критеріїв готовності – це бажання дитини відвідувати табір . Тому ми рекомендуємо пояснити переваги літнього табору, а не причини чому дитина має бути там. Обговоріть різні ситуації, які лякають і разом знайдіть вихід.

Найголовніше, що потрібно брати з собою в літній табір? Зручний одяг, пляшка води, невеличкий рюкзак і ,авжеж , гарний настрій.

Переконались? Тоді запрошуємо Вашу дитину до найкращого літнього табору в школу «АЗК».

не пропустіть також

Що робити, коли дитина не хоче робити уроки?
Мабуть перед кожним з батьків поставали ці питання. Давайте почнемо знаходити відповіді на них з нас самих. Ні в якому разі не порівнюйте себе зі своїми дітьми, не можна цього робити і з братами, сестрами чи взагалі з кимось. Ваша дитина – це неповторна особистість  зі ...
Читати статтю
Формування лідерських якостей у дитини
Однією з найважливіших складових освіти є розвиток лідерських якостей у дітей. Особливо ця тема актуальна, коли мова йде про приватні школи, де освітній процес часто спрямований на індивідуальний підхід до кожного учня та формування навичок, необхідних для вищого керівн...
Читати статтю
Розвиток логічного та творчого мислення у дітей
Розвиток логічного та творчого мислення важливий аспект виховання дитини, оскільки це допомагає їй аналізувати інформацію, робити рішення та вирішувати завдання на шляху до досягнення своїх цілей. Особливо важливими є логічне та творче мислення, оскільки вони допомагают...
Читати статтю
Знижка на навчання: